Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-32
Färdig
Azhybay Kuanyshbekuly
Samurai_Astana
Vann på poäng
Александр Казаченко King Kong Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -110 kg
(Day 2)
5-32
Färdig
Ануарбек Ихсанов
Atyrau.obl
Vann på poäng - 05:00
Берик Уткельбаев Atyrau.obl
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-33
Färdig
Bilal Genishev
STRELA ALLIANCE
Vann på poäng - 05:00
Dmitriy Nevezhin Aktobe.obl
Male Gi / White / Adult / -110 kg
(Day 2)
4-33
Färdig
Dukvakha Akhigov
Aktobe.obl
Vann på Submission - 01:46
Нурлан Айзахметов STRELA ALLIANCE
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-33
Färdig
Аитмолдин Темирлан
King Kong Academy
Жумадуллаев Даулет King Kong Academy Vann på Submission - 00:13
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-34
Färdig
Abu-Bakar Albakov
Janiyen Fight Club
Vann på poäng - 05:00
Адильбек Каиргельденов King Kong Academy
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-34
Färdig
Gulvira Bissengaliyeva
Aktobe.obl
Vann på poäng - 05:00
Алия Тлепова Mangistau.obl
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-35
Färdig
Bilal Genishev
STRELA ALLIANCE
Talgat Manglayev Kostanay.obl Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / -85 kg
(Day 2)
Färdig
Rustem Asherbekov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på Walkover
WO
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-36
Färdig
Nalibayeva Zere
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Zarina Sultakhanova STRELA ALLIANCE Vann på domslut - 05:00
SUPER FIGHT / Purple / Adult / -55 kg
(Day 2)
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-34
Färdig
Zhupar Serik
Aktobe.obl
Galina Duvanova STRELA ALLIANCE Vann på Submission - 04:20
Male Gi / Black / Adult / -69 kg
(Day 2)
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-35
Färdig
Gulvira Bissengaliyeva
Aktobe.obl
Vann på Submission - 02:09
Asel Nabiulina Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-38
Färdig
Asel Nabiulina
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Nalibayeva Zere Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-36
Färdig
Адильбек Каиргельденов
King Kong Academy
Bilal Genishev STRELA ALLIANCE Vann på domslut - 05:00
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-35
Färdig
Gulnur Sabrakhmetova
Aktobe.obl
Anel Rakisheva STRELA ALLIANCE Vann på poäng - 05:00
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-40
Färdig
Gulvira Bissengaliyeva
Aktobe.obl
Vann på poäng - 05:00
Zarina Sultakhanova STRELA ALLIANCE
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-36
Färdig
Galina Duvanova
STRELA ALLIANCE
Vann på Submission - 01:11
Marzhan Suraubekova Almaty.obl
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-37
Färdig
Abu-Bakar Albakov
Janiyen Fight Club
Vann på poäng - 05:00
Talgat Manglayev Kostanay.obl
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-37
Färdig
Александр Казаченко
King Kong Academy
Vann på Submission - 03:14
Аитмолдин Темирлан King Kong Academy
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-37
Färdig
Marzhan Suraubekova
Almaty.obl
Vann via diskvalificering - 04:39
Gulnur Sabrakhmetova Aktobe.obl
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-39
Färdig
Azhybay Kuanyshbekuly
Samurai_Astana
Жумадуллаев Даулет King Kong Academy Vann på Submission - 04:08
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-38
Färdig
Galina Duvanova
STRELA ALLIANCE
Vann på Submission
Anel Rakisheva STRELA ALLIANCE
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
Färdig
Galiya Seidildaeva
Kostanay.obl
Galina Duvanova STRELA ALLIANCE Vann på Walkover
MALE/BLUE/ABSOLUTE CATEGORY/U-69 kg
(Abs Cat-s)
1
Färdig
Unknown User
King Kong Academy
Vann på poäng - 05:00
Сергей Пак STRELA ALLIANCE
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
1
Färdig
Nalibayeva Zere
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på poäng - 05:00
Zarina Sultakhanova STRELA ALLIANCE
MALE Absolute cat/Brown-Black/69-77 kg
(Abs Cat-s)
3
Färdig
Aidar Tuleibayev
Almaty
Osmanzhan Kassimov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på Submission - 02:36
MALE Absolute cat/Brown-Black/69-77 kg
(Abs Cat-s)
4
Färdig
Rustem Asherbekov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Ericley Silva Mascarenhas team Vann på poäng - 06:00
MALE/BLUE/ABSOLUTE CATEGORY/U-69 kg
(Abs Cat-s)
3
Färdig
Azat Myrzabekov
CICERO COSTHA
Vann på poäng - 05:00
Абу Бакир Жанибек Mangistau.obl
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
2
Färdig
Fariza Kulyntay
Aktobe.obl
Vann på Submission - 02:04
Anel Rakisheva STRELA ALLIANCE
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
Färdig
Marzhan Suraubekova
Almaty.obl
Gulvira Bissengaliyeva Aktobe.obl Vann på Walkover