Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
SUPER FIGHT / White / Adult / -49 kg
(Day 2)
Färdig
Daiana Myngzhassarova
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
WO
Male Gi / Purple / Adult / -110 kg
(Day 2)
2-1
Färdig
Asset Akyzhanov
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Vann på poäng - 06:00
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
5-1
Färdig
Unknown User
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Vann på poäng - 05:00
Unknown User STRELA ALLIANCE
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-1
Färdig
Unknown User
King Kong Academy
Akbota Baltabaeva Vann på Submission - 00:38
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-2
Färdig
Yerali Bildebekov
UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB
Vann på poäng - 05:00
Yevgeniy Kviring Mario Bros BJJ Kazakhstan
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-3
Färdig
Aigerim Kuatkyzy
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på Submission - 00:35
Молдир Аканова AS MANSUR TEAM
Male Gi / Blue / Adult / -56 kg
(Day 2)
1-1
Färdig
Unknown User
King Kong Academy
Vann på domslut - 05:00
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-2
Färdig
Akbota Baltabaeva
Vann på Submission - 02:42
Maymakova Kamilya Astana
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
5-2
Färdig
Aksulu Akisheva
Samurai Academy
Kamila Iskendarova STRELA ALLIANCE Vann på Submission - 01:20
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-3
Färdig
Нурлан Есполов
Mangistau.obl
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -56 kg
(Day 2)
1-2
Färdig
Samat Aitpanbet
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på poäng - 05:00
Алмаз Тусипов Kostanay.obl
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-6
Färdig
Assylulan Adilgeryev
Aktobe.obl
Ali Amandykov CHECKMAT KAZAKHSTAN Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -56 kg
(Day 2)
3-1
Färdig
Жандос Хабдулин
Almaty.obl
Vann på poäng - 05:00
Досбол Жарасов Kostanay.obl
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
Färdig
Unknown User
STRELA ALLIANCE
Aksulu Akisheva Samurai Academy Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-4
Färdig
Nursultan Saduov
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Vann på poäng - 05:00
Yelaman Baikenov Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-5
Färdig
Daulet Battalov
East-Kazakhstan.obl
Сергей Пак STRELA ALLIANCE Vann på poäng - 05:00
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-4
Färdig
Maymakova Kamilya
Astana
Молдир Аканова AS MANSUR TEAM Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-3
Färdig
Nabi Seylkhan
King Kong Academy
Vann på poäng - 05:00
Vitaliy Miladze Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -69 kg
(Day 2)
5-5
Färdig
Murat Yskak
STRELA ALLIANCE
Gani Nessipbekov CHECKMAT KAZAKHSTAN Vann på Submission - 02:10
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-5
Färdig
Saduov Assylkhan
Samurai Academy
Danat Akimov STRELA ALLIANCE Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -56 kg
(Day 2)
1-3
Färdig
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på poäng - 05:00
Алмаз Тусипов Kostanay.obl
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
5-3
Färdig
Unknown User
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Kamila Iskendarova STRELA ALLIANCE Vann på Submission - 03:17
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-7
Färdig
Sanzhar Azhimurat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann via diskvalificering
Bakytzhan Abzal Samurai_Astana
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-4
Färdig
Arslan Gait
STRELA ALLIANCE
Galymkhan Nurseitov Kostanay.obl Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-8
Färdig
Ernur Sovet
Almaty.obl
Vann på poäng - 05:00
Dastan Murzataev Samurai_Astana
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-6
Färdig
Rinat Aukhadeyev
Gracie Barra Qaz
Vann på poäng - 05:00
Azat Bolsambekov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -77 kg
(Day 2)
5-7
Färdig
Askhat Nurgazhinov
STRELA ALLIANCE
Vann på poäng - 05:00
ALEXEY KVASSOV Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-6
Färdig
Yerali Bildebekov
UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på poäng - 05:00
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-5
Färdig
Akbota Baltabaeva
Aigerim Kuatkyzy Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
Färdig
Алтынбек Алдонгаров
Mangistau.obl
Arman Salykov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-7
Färdig
Kuandyk Konyssov
Mangistau.obl
Vann på poäng - 05:00
Arman Myrzakanurov CHECKMAT KAZAKHSTAN
Male Gi / White / Adult / -56 kg
(Day 2)
3-2
Färdig
Жандос Хабдулин
Almaty.obl
Vann på Submission - 00:24
Ernat Dieken