Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
8-9 Girls Grey -32-36 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
104
Färdig
Aiya Omirzakova
STRELA ALLIANCE
Aziza Mukanova STRELA ALLIANCE Vann på poäng - 02:00
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
71
Färdig
Магомед Цуров
Akmola.obl
Muratbek Omirbekov Janiyen Fight Club Vann på poäng - 04:00
14-15 Grey -56 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
72
Färdig
Idiris Mukhit
STRELA ALLIANCE
Vann på poäng - 03:00
Yermek Bauyrzhanuly STRELA ALLIANCE
16-17 Blue -66 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
90
Färdig
Unknown User
Samurai Academy
Vann på domslut
Aslan Kanatbek kazakhstan national team
16-17 White - 94 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
94
Färdig
Dias Takhirzhanov
STRELA ALLIANCE
ARMAN DAULETKARIMOV Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Vann på Submission - 02:18
16-17 White - 66 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
72
Färdig
Темирлан Дюсембеков
STRELA ALLIANCE
Vann på poäng - 04:00
Chingis Amantai
14-15 Grey -56 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
73
Färdig
Islam Arupov
STRELA ALLIANCE
Vann på Submission - 01:39
Адиль Нурлыбеков AS MANSUR TEAM
10-11 Girls/ White -25-28 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
93
Färdig
Malika Salimova
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på Submission - 01:03
Unknown User STRELA ALLIANCE
14-15 Girls White /1Grey -63 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
75
Färdig
Аяулым Серканов
AS MANSUR TEAM
Vann på poäng - 03:00
Акбота Керимбек King Kong Academy
16-17 Blue -66 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
89
Färdig
Ильяс Адамов
AS MANSUR TEAM
Amir Malgazhdar Samurai Academy Vann på poäng - 04:00
14-15 Girls White -44 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
105
Färdig
Дильназ Кумарова
AS MANSUR TEAM
Yasmina Rozieva STRELA ALLIANCE Vann på poäng - 03:00
16-17 White - 81 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
93
Färdig
Dias Bagdatov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på poäng - 04:00
Karim Maratzhanov STRELA ALLIANCE
16-17 White - 94 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
95
Färdig
Sultan Suleimanov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på poäng - 04:00
Асылбеков Бекзат King Kong Academy
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
73
Färdig
Unknown User
King Kong Academy
Шынғысxан Серікпай Vostok Vann på Submission - 03:22
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
74
Färdig
Omar Piriyev
King Kong Academy
Ibragim Batayev Janiyen Fight Club Vann på Submission - 02:34
16-17 Blue -66 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
91
Färdig
Ильяс Адамов
AS MANSUR TEAM
Aslan Kanatbek kazakhstan national team Vann på Submission - 01:41
14-15 Girls White /1Grey -63 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
76
Färdig
Аяулым Серканов
AS MANSUR TEAM
Aruzhan Utebayeva Aktobe.obl Vann på poäng - 03:00
14-15 Girls White -44 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
106
Färdig
Yasmina Rozieva
STRELA ALLIANCE
Elizaveta Sinelnikova Janiyen Fight Club Vann på domslut - 03:00
16-17 Blue -66 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
92
Färdig
Amir Malgazhdar
Samurai Academy
Unknown User Samurai Academy Vann på Submission - 00:36
16-17 White - 94 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
96
Färdig
Dias Takhirzhanov
STRELA ALLIANCE
Vann på Submission - 02:21
Асылбеков Бекзат King Kong Academy
16-17 Blue -73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
107
Färdig
Vlad Opanassenko
STRELA ALLIANCE
Vann på poäng - 04:00
Amirkhan Zholdasbek
16-17 White - 66 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
75
Färdig
Серикжан Магаз
Almaty.obl
Vann på Submission - 01:50
Вадим Пак Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
16-17 White - 94 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
97
Färdig
ARMAN DAULETKARIMOV
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på Submission - 03:03
Sultan Suleimanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
76
Färdig
Герман Деккер
King Kong Academy
Vann via diskvalificering - 00:34
Раимбек Архабаев AS MANSUR TEAM
16-17 Blue -73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
108
Färdig
Улас Койшыбай
Judo-Astana
Vann på poäng - 04:00
Владислав Турищев
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
77
Färdig
Muratbek Omirbekov
Janiyen Fight Club
Vann på Submission - 02:53
Шынғысxан Серікпай Vostok
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
78
Färdig
Ibragim Batayev
Janiyen Fight Club
Герман Деккер King Kong Academy Vann på poäng - 04:00
16-17 Blue -73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
109
Färdig
Amirkhan Zholdasbek
Vann på Submission - 00:38
Владислав Турищев
16-17 Blue -73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
110
Färdig
Vlad Opanassenko
STRELA ALLIANCE
Vann på poäng - 04:00
Улас Койшыбай Judo-Astana
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
79
Färdig
Шынғысxан Серікпай
Vostok
Vann på poäng - 04:00
Ibragim Batayev Janiyen Fight Club
16-17 White - 73 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
80
Färdig
Muratbek Omirbekov
Janiyen Fight Club
Vann på poäng - 04:00
Герман Деккер King Kong Academy
16-17 White - 81 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
100
Färdig
Dias Bagdatov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Vann på poäng - 04:00
Mukhammed Nurkassyn STRELA ALLIANCE