Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-32
Gotowy
Azhybay Kuanyshbekuly
Samurai_Astana
Wygrana na punkty
Александр Казаченко King Kong Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -110 kg
(Day 2)
5-32
Gotowy
Ануарбек Ихсанов
Atyrau.obl
Wygrana na punkty - 05:00
Берик Уткельбаев Atyrau.obl
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-33
Gotowy
Bilal Genishev
STRELA ALLIANCE
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitriy Nevezhin Aktobe.obl
Male Gi / White / Adult / -110 kg
(Day 2)
4-33
Gotowy
Dukvakha Akhigov
Aktobe.obl
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Нурлан Айзахметов STRELA ALLIANCE
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-33
Gotowy
Аитмолдин Темирлан
King Kong Academy
Жумадуллаев Даулет King Kong Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-34
Gotowy
Abu-Bakar Albakov
Janiyen Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Адильбек Каиргельденов King Kong Academy
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-34
Gotowy
Gulvira Bissengaliyeva
Aktobe.obl
Wygrana na punkty - 05:00
Алия Тлепова Mangistau.obl
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-35
Gotowy
Bilal Genishev
STRELA ALLIANCE
Talgat Manglayev Kostanay.obl Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / -85 kg
(Day 2)
Gotowy
Rustem Asherbekov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana walkowerem
WO
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-36
Gotowy
Nalibayeva Zere
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Zarina Sultakhanova STRELA ALLIANCE Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
SUPER FIGHT / Purple / Adult / -55 kg
(Day 2)
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-34
Gotowy
Zhupar Serik
Aktobe.obl
Galina Duvanova STRELA ALLIANCE Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Male Gi / Black / Adult / -69 kg
(Day 2)
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-35
Gotowy
Gulvira Bissengaliyeva
Aktobe.obl
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Asel Nabiulina Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-38
Gotowy
Asel Nabiulina
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Nalibayeva Zere Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-36
Gotowy
Адильбек Каиргельденов
King Kong Academy
Bilal Genishev STRELA ALLIANCE Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-35
Gotowy
Gulnur Sabrakhmetova
Aktobe.obl
Anel Rakisheva STRELA ALLIANCE Wygrana na punkty - 05:00
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -70 kg
(Day 2)
3-40
Gotowy
Gulvira Bissengaliyeva
Aktobe.obl
Wygrana na punkty - 05:00
Zarina Sultakhanova STRELA ALLIANCE
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-36
Gotowy
Galina Duvanova
STRELA ALLIANCE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Marzhan Suraubekova Almaty.obl
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-37
Gotowy
Abu-Bakar Albakov
Janiyen Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Talgat Manglayev Kostanay.obl
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-37
Gotowy
Александр Казаченко
King Kong Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Аитмолдин Темирлан King Kong Academy
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-37
Gotowy
Marzhan Suraubekova
Almaty.obl
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:39
Gulnur Sabrakhmetova Aktobe.obl
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-39
Gotowy
Azhybay Kuanyshbekuly
Samurai_Astana
Жумадуллаев Даулет King Kong Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
SUPER FIGHT / Blue / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-38
Gotowy
Galina Duvanova
STRELA ALLIANCE
Wygrane przez Poddanie (submission)
Anel Rakisheva STRELA ALLIANCE
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
Gotowy
Galiya Seidildaeva
Kostanay.obl
Galina Duvanova STRELA ALLIANCE Wygrana walkowerem
MALE/BLUE/ABSOLUTE CATEGORY/U-69 kg
(Abs Cat-s)
1
Gotowy
Unknown User
King Kong Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Сергей Пак STRELA ALLIANCE
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
1
Gotowy
Nalibayeva Zere
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 05:00
Zarina Sultakhanova STRELA ALLIANCE
MALE Absolute cat/Brown-Black/69-77 kg
(Abs Cat-s)
3
Gotowy
Aidar Tuleibayev
Almaty
Osmanzhan Kassimov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
MALE Absolute cat/Brown-Black/69-77 kg
(Abs Cat-s)
4
Gotowy
Rustem Asherbekov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Ericley Silva Mascarenhas team Wygrana na punkty - 06:00
MALE/BLUE/ABSOLUTE CATEGORY/U-69 kg
(Abs Cat-s)
3
Gotowy
Azat Myrzabekov
CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 05:00
Абу Бакир Жанибек Mangistau.obl
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
2
Gotowy
Fariza Kulyntay
Aktobe.obl
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Anel Rakisheva STRELA ALLIANCE
FEMALE Absolute category
(Abs Cat-s)
Gotowy
Marzhan Suraubekova
Almaty.obl
Gulvira Bissengaliyeva Aktobe.obl Wygrana walkowerem