Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-9
Gotowy
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Danat Akimov STRELA ALLIANCE
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85 kg
(Day 2)
5-13
Gotowy
Арман Баубеков
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Муса Рамазанов Mario Bros BJJ Kazakhstan Wygrana na punkty
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-11
Gotowy
Талгат Сункарбеков
Kostanay.obl
Wygrane przez Poddanie (submission)
Kubanychbek Sovetov STRELA ALLIANCE
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-16
Gotowy
Unknown User
STRELA ALLIANCE
Wygrana na punkty - 05:00
Salamat Mukhanbetzhanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-14
Gotowy
Aslan Zholumbayev
STRELA ALLIANCE
Arman Serikuly Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -85 kg
(Day 2)
2-13
Gotowy
Dmitriy Kulymbayev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 05:00
Амир Маулиев Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-12
Gotowy
Nabi Seylkhan
King Kong Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Nurlybayev Zhenis Atyrau.obl
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-17
Gotowy
Erzhan Sirlibayev
Samurai_Astana
Ақниет Ғабит Atyrau.obl Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-13
Gotowy
Birzhan Turganbek
STRELA ALLIANCE
Талгат Сункарбеков Kostanay.obl Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -85 kg
(Day 2)
5-14
Gotowy
Ruslan Ashimov
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
PAVEL BASHLAY King Kong Academy
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -85 kg
(Day 2)
5-15
Gotowy
Yernat Sembayev
STRELA ALLIANCE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Arman Akhmetzhanov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
Gotowy
Kuat Insenov
Almaty.obl
Dias Kanaibekov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -85 kg
(Day 2)
Gotowy
Azamat Sarbassov
King Kong Academy
VLADISLAV BUINITSKIY Mario Bros BJJ Kazakhstan Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -62 kg
(Day 2)
5-16
Gotowy
АРМАН САТЫБАЛДИН
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 05:00
Smbat Bekmurzin STRELA ALLIANCE
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-18
Gotowy
Sanzhar Azhimurat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Азамат Сиджанов Atyrau.obl Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-12
Gotowy
Сергей Пак
STRELA ALLIANCE
Unknown User CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -85 kg
(Day 2)
2-14
Gotowy
Dastan Karassayev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Эльтерес Нуржанов Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Male Gi / Blue / Adult / -85 kg
(Day 2)
2-15
Gotowy
Dmitriy Kulymbayev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 05:00
VLADISLAV BUINITSKIY Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-14
Gotowy
Nurlybayev Zhenis
Atyrau.obl
Birzhan Turganbek STRELA ALLIANCE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-15
Gotowy
Azat Myrzabekov
CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Adilet Ernazarov Aktobe.obl
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-19
Gotowy
Unknown User
STRELA ALLIANCE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Ақниет Ғабит Atyrau.obl
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg
(Day 2)
5-17
Gotowy
Олжас Тортай
ALLIANCE
Wygrana walkowerem
Manat Kissykov Samurai_Astana
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-15
Gotowy
Nabi Seylkhan
King Kong Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Талгат Сункарбеков Kostanay.obl
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-16
Gotowy
Оралбек Шабданов
East-Kazakhstan.obl
Kairat Dushekenov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -69 kg
(Day 2)
2-18
Gotowy
Nartay Kazhekov
Aktobe.obl
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Almaty.obl
Male Gi / White / Adult / -85 kg
(Day 2)
4-22
Gotowy
Albert Chuyev
King Kong Academy
Talgat Baidaliyev Mario Bros BJJ Kazakhstan Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-17
Gotowy
Adylzhan Tursunov
STRELA ALLIANCE
Aibar Orazaly Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-16
Gotowy
Azhybay Kuanyshbekuly
Samurai_Astana
Wygrana na punkty - 05:00
Zhassulan Zhussupov King Kong Academy
Male Gi / Blue / Adult / -85 kg
(Day 2)
2-16
Gotowy
Эльтерес Нуржанов
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
VLADISLAV BUINITSKIY Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -77 kg
(Day 2)
5-18
Gotowy
Daniyar Shaikhimov
STRELA ALLIANCE
Равиль Куатов Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-20
Gotowy
Sanzhar Azhimurat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Ақниет Ғабит Atyrau.obl Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-18
Gotowy
Unknown User
Eurasian Centre of Matrial Arts (ECMA)
Кайрат Казтаев AS MANSUR TEAM Wygrana na punkty - 05:00