Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
SUPER FIGHT / White / Adult / -49 kg
(Day 2)
Male Gi / Purple / Adult / -110 kg
(Day 2)
2-1
Gotowy
Asset Akyzhanov
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Ramazan Kussainov Kostanay.obl Wygrana na punkty - 06:00
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
5-1
Gotowy
Unknown User
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User STRELA ALLIANCE
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-1
Gotowy
Unknown User
King Kong Academy
Akbota Baltabaeva Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-2
Gotowy
Yerali Bildebekov
UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Yevgeniy Kviring Mario Bros BJJ Kazakhstan
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-3
Gotowy
Aigerim Kuatkyzy
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Молдир Аканова AS MANSUR TEAM
Male Gi / Blue / Adult / -56 kg
(Day 2)
1-1
Gotowy
Unknown User
King Kong Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-2
Gotowy
Akbota Baltabaeva
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Maymakova Kamilya Astana
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
5-2
Gotowy
Aksulu Akisheva
Samurai Academy
Kamila Iskendarova STRELA ALLIANCE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-3
Gotowy
Нурлан Есполов
Mangistau.obl
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -56 kg
(Day 2)
1-2
Gotowy
Samat Aitpanbet
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 05:00
Алмаз Тусипов Kostanay.obl
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-6
Gotowy
Assylulan Adilgeryev
Aktobe.obl
Ali Amandykov CHECKMAT KAZAKHSTAN Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -56 kg
(Day 2)
3-1
Gotowy
Жандос Хабдулин
Almaty.obl
Wygrana na punkty - 05:00
Досбол Жарасов Kostanay.obl
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
Gotowy
Unknown User
STRELA ALLIANCE
Aksulu Akisheva Samurai Academy Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-4
Gotowy
Nursultan Saduov
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Wygrana na punkty - 05:00
Yelaman Baikenov Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-5
Gotowy
Daulet Battalov
East-Kazakhstan.obl
Сергей Пак STRELA ALLIANCE Wygrana na punkty - 05:00
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-4
Gotowy
Maymakova Kamilya
Astana
Молдир Аканова AS MANSUR TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-3
Gotowy
Nabi Seylkhan
King Kong Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Vitaliy Miladze Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -69 kg
(Day 2)
5-5
Gotowy
Murat Yskak
STRELA ALLIANCE
Gani Nessipbekov CHECKMAT KAZAKHSTAN Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-5
Gotowy
Saduov Assylkhan
Samurai Academy
Danat Akimov STRELA ALLIANCE Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -56 kg
(Day 2)
1-3
Gotowy
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Wygrana na punkty - 05:00
Алмаз Тусипов Kostanay.obl
SUPER FIGHT / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
5-3
Gotowy
Unknown User
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Kamila Iskendarova STRELA ALLIANCE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-7
Gotowy
Sanzhar Azhimurat
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Bakytzhan Abzal Samurai_Astana
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
3-4
Gotowy
Arslan Gait
STRELA ALLIANCE
Galymkhan Nurseitov Kostanay.obl Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -77 kg
(Day 2)
4-8
Gotowy
Ernur Sovet
Almaty.obl
Wygrana na punkty - 05:00
Dastan Murzataev Samurai_Astana
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-6
Gotowy
Rinat Aukhadeyev
Gracie Barra Qaz
Wygrana na punkty - 05:00
Azat Bolsambekov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -77 kg
(Day 2)
5-7
Gotowy
Askhat Nurgazhinov
STRELA ALLIANCE
Wygrana na punkty - 05:00
ALEXEY KVASSOV Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Blue / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-6
Gotowy
Yerali Bildebekov
UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana na punkty - 05:00
SUPER FIGHT / White / Adult / -55 kg
(Day 2)
4-5
Gotowy
Akbota Baltabaeva
Aigerim Kuatkyzy Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -62 kg
(Day 2)
Gotowy
Алтынбек Алдонгаров
Mangistau.obl
Arman Salykov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -62 kg
(Day 2)
1-7
Gotowy
Kuandyk Konyssov
Mangistau.obl
Wygrana na punkty - 05:00
Arman Myrzakanurov CHECKMAT KAZAKHSTAN
Male Gi / White / Adult / -56 kg
(Day 2)
3-2
Gotowy
Жандос Хабдулин
Almaty.obl
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Ernat Dieken