Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-24
Završeno
Diyar Dulatov
King Kong Academy
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:41
Nurislam Zhanbirbayev Astana
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-25
Završeno
Akil Zaidilbek
STRELA ALLIANCE
Аитмолдин Темирлан King Kong Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -110 kg
(Day 2)
1-27
Završeno
Unknown User
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Alexandr Kassachev King Kong Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94 kg
(Day 2)
4-28
Završeno
Yuriy Khussainov
King Kong Academy
Pobeda po poenima
Кирилл Тын Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / White / Adult / -94 kg
(Day 2)
Završeno
Azamat Bayakov
King Kong Academy
Pobeda bez borbe
Асылхан Инжиканов AS MANSUR TEAM
Male Gi / White / Adult / -94 kg
(Day 2)
4-29
Završeno
Azamat Bayakov
King Kong Academy
Pobeda po poenima
Бауыржан Утельбаев OVER LIMIT JIU-JITSU ACADEMY
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-26
Završeno
YUSSUP MENYANOV
Pobeda po poenima - 05:00
Unknown User Sub Team
Male Gi / White / Adult / -85 kg
(Day 2)
4-27
Završeno
Damir Kairatov
King Kong Academy
Adilet Zekenov King Kong Academy Pobedio Završnicom - 03:08
Male Gi / Purple / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-23
Završeno
Olzhas Nurtakanov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Pobeda po poenima - 06:00
Yestanov Yerzhan Shymkent
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-25
Završeno
Arman Serikuly
Абу Бакир Жанибек Mangistau.obl Pobeda po poenima - 01:19
Male Gi / Blue / Adult / -110 kg
(Day 2)
Završeno
Kazhigaly Tuleshev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Igor Kukhar STRELA ALLIANCE Pobeda bez borbe
Male Gi / Blue / Adult / -110 kg
(Day 2)
1-28
Završeno
Alexandr Kassachev
King Kong Academy
Чингиз Касимов Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-27
Završeno
Oleg Markin
Janiyen Fight Club
Жумадуллаев Даулет King Kong Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94 kg
(Day 2)
4-30
Završeno
Кирилл Тын
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Pobedio Završnicom - 03:36
Бауыржан Утельбаев OVER LIMIT JIU-JITSU ACADEMY
Male Gi / Brown / Adult / -77 kg
(Day 2)
Završeno
Rustam Balabayev
Gracie Barra Qaz
Pobeda bez borbe
Ansagan Kussainov UWC UNIVERSAL WRESTLING CLUB
Male Gi / White / Adult / -94 kg
(Day 2)
4-31
Završeno
Yuriy Khussainov
King Kong Academy
Azamat Bayakov King Kong Academy Pobedio Završnicom - 04:08
Male Gi / Blue / Adult / -69 kg
(Day 2)
1-26
Završeno
Azat Myrzabekov
CICERO COSTHA
Pobeda po poenima - 05:00
Aibar Orazaly
Male Gi / Brown / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-27
Završeno
Aidar Tuleibayev
Almaty
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Pobeda po poenima
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-28
Završeno
Azhybay Kuanyshbekuly
Samurai_Astana
Pobeda po poenima - 05:00
Arsen Umirov King Kong Academy
Male Gi / Purple / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-24
Završeno
Anton Muratov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Islam Mamilov STRELA ALLIANCE Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -110 kg
(Day 2)
1-29
Završeno
Igor Kukhar
STRELA ALLIANCE
Pobedio Završnicom - 03:44
Евгений Плеханов King Kong Academy
Male Gi / Brown / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-26
Završeno
Rustam Balabayev
Gracie Barra Qaz
Osmanzhan Kassimov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-28
Završeno
Rustam Balabayev
Gracie Barra Qaz
Aidar Tuleibayev Almaty Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -77 kg
(Day 2)
2-29
Završeno
Osmanzhan Kassimov
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy Pobeda po poenima
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-29
Završeno
Nurlan Nurymov
CHECKMAT KAZAKHSTAN
Александр Казаченко King Kong Academy Pobedio Završnicom - 03:09
Male Gi / Blue / Adult / -110 kg
(Day 2)
1-30
Završeno
Alexandr Kassachev
King Kong Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Евгений Плеханов King Kong Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -110 kg
(Day 2)
5-30
Završeno
Ануарбек Ихсанов
Atyrau.obl
Pobeda po poenima - 05:00
Shukhratbek Nurakhmetov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-30
Završeno
Diyar Dulatov
King Kong Academy
Аитмолдин Темирлан King Kong Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -110 kg
(Day 2)
4-32
Završeno
Yunus Dakhkilgov
Samurai Academy
Dukvakha Akhigov Aktobe.obl Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -110 kg
(Day 2)
1-31
Završeno
Чингиз Касимов
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Igor Kukhar STRELA ALLIANCE Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -69 kg
(Day 2)
3-31
Završeno
YUSSUP MENYANOV
Жумадуллаев Даулет King Kong Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94 kg
(Day 2)
1-32
Završeno
Abu-Bakar Albakov
Janiyen Fight Club
Pobeda po poenima - 05:00
Ilnar Sarkulov Aktobe.obl