Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
10-11 White -42 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
50
Završeno
Almas Karbayev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Мерей Каблуллаев AS MANSUR TEAM Pobeda po poenima - 03:00
12-13 Grey -41 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
54
Završeno
Султан Миркурбанов
KDS
Pobeda po poenima
Unknown User STRELA ALLIANCE
12-13 Grey -41 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
55
Završeno
Aman Arkinov
STRELA ALLIANCE
Бекзат Казтаев AS MANSUR TEAM Pobeda po poenima - 03:00
14-15 Grey -50 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
42
Završeno
Адильжан Жакиянов
STRELA ALLIANCE
Ерасыл Ахметкалиев AS MANSUR TEAM Pobedio Završnicom - 01:20
8-9 White -50 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
61
Završeno
Маис Ибрагимов
King Kong Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Асанали Жусупов King Kong Academy
10-11 White -46 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
52
Završeno
Мансур Сексембаев
King Kong Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Алихан Кокуров Kokshetau Top Team
Boys Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -41 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
58
Završeno
Nail Shamsutdinov
STRELA ALLIANCE
Pobedio Završnicom - 01:50
ALAN KALIYEV STRELA ALLIANCE
8-9 White -34 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
58
Završeno
Mansur Yegiazaryan
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Pobeda po poenima - 02:00
Sultan Sadvokasov RAM TEAM
14-15 Grey -62 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
46
Završeno
Камза Диас
King Kong Academy
Amir Sihimbaev Pobeda po poenima - 04:00
8-9 White -38 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
60
Završeno
Adilet Tashpulatov
Eurasian Centre of Matrial Arts (ECMA)
Pobeda po poenima - 02:00
Arlan Armangeldi STRELA ALLIANCE
10-11 Grey/2Y -30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
55
Završeno
Velichko Maxim
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Pobedio Završnicom - 01:11
Alikhan Zhaksylyk RAM TEAM
12-13 Grey -41 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
56
Završeno
Unknown User
STRELA ALLIANCE
Aman Arkinov STRELA ALLIANCE Pobeda po poenima
10-11 Grey/2Y -30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
56
Završeno
ERASYL TAGAI
STRELA ALLIANCE
Дияз Сапарбек King Kong Academy Pobeda po poenima - 03:00
12-13 Grey -45
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
61
Završeno
Abilmansur Yermuratov
STRELA ALLIANCE
Ibrahim Manarbek STRELA ALLIANCE Pobeda po poenima - 03:00
14-15 Yellow -56 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
45
Završeno
Зангар Абзал
STRELA ALLIANCE
Алихан Ахметжанов AS MANSUR TEAM Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:50
8-9 Yellow 27 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
62
Završeno
Нурканат Али
RAM TEAM
Pobedio Završnicom - 00:35
Gleb Брейткрейц Akmola.obl
10-11 White/1G -27 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
54
Završeno
Aslan Abdiev
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Эмирхан Самат STRELA ALLIANCE Pobedio Završnicom - 00:11
14-15 Grey -62 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
47
Završeno
Askar Kharkiev
STRELA ALLIANCE
Pobedio Završnicom - 01:11
Ислам Абдрахманов
8-9 Grey 30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
63
Završeno
Dinmukhammad Kurban
King Kong Academy
Suliman Aitchanov STRELA ALLIANCE Pobedio Odlukom - 02:00
12-13 Grey -41 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
57
Završeno
Султан Миркурбанов
KDS
Бекзат Казтаев AS MANSUR TEAM Pobeda po poenima - 00:29
Boys Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -41 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
59
Završeno
Nail Shamsutdinov
STRELA ALLIANCE
Islam Tazhiyev STRELA ALLIANCE Pobedio Završnicom - 01:20
10-11 Grey/2Y -30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
57
Završeno
Даниал Айтимбетов
Almaty
Pobeda po poenima - 03:00
Albert Daniel RAM TEAM
12-13 Yellow -45 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
60
Završeno
Abulhair Alibek
STRELA ALLIANCE
Pobedio Završnicom - 01:11
Женя Каледин
8-9 Grey 30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
65
Završeno
Robert Khvan
STRELA ALLIANCE
Семён Ярема KDS Pobedio Završnicom - 00:10
14-15 2Green/2Yellow -62 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
50
Završeno
Нургазы Нуржан
AS MANSUR TEAM
Расул Билялов AS MANSUR TEAM Pobedio Završnicom - 03:28
10-11 Grey/2Y -30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
58
Završeno
Velichko Maxim
Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Pobeda po poenima - 03:00
Дияз Сапарбек King Kong Academy
8-9 Grey 30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
64
Završeno
Suliman Aitchanov
STRELA ALLIANCE
NURZHAN KENZHINOV STRELA ALLIANCE Pobedio Završnicom - 01:18
8-9 Grey 30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
66
Završeno
Aiat Moldachmet
STRELA ALLIANCE
Ruzakhunov Kemal STRELA ALLIANCE Pobeda po poenima - 02:00
6-7 Grey 30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
45
Završeno
Тимофей Вторушин
Eurasian Centre of Matrial Arts (ECMA)
Unknown User RAM TEAM Pobeda po poenima - 02:00
14-15 Grey -62 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
48
Završeno
Камза Диас
King Kong Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Ислам Абдрахманов
10-11 Grey/2Y -30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
59
Završeno
Даниал Айтимбетов
Almaty
Unknown User STRELA ALLIANCE Pobedio Završnicom - 02:26
6-7 White 30 kg
(Day 1 Astana Jiu-Jitsu Cup)
94
Završeno
Егор Куканов
STRELA ALLIANCE
Pobeda po poenima
Unknown User Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy